Zemgus

Starp desmit lielākajiem Latvijā                 

Žurnāla "IR" 10. augusta numurā aicinām iepazīties ar uzņēmuma "Zemgus" stāstu:

"Tūkstošgades mijā brāļi Lasmaņi nopirka nelielu vienkrāsas iespiedmašīnu un izdomāja, kā ar to drukāt četrkrāsu produkciju. Tagad poligrāfijas uzņēmums Zemgus spēj izpildīt jebkuru pašmāju vai ārzemju klientu pasūtījumu un ir starp desmit lielākajiem Latvijā.

Pašlaik Zemgus drukā visu visdažādākajās tirāžās, sākot ar vizītkartēm un uzlīmēm, beidzot ar lielformāta kartēm un 1000 lappušu biezām grāmatām. Tomēr ap 70% no produkcijas joprojām esot reklāma. «Tagad rūpīgi pētām iepakojuma tirgu, braucam uz izstādēm un meklējam klientus šīs produkcijas eksportam,» saka Ervīns. Un tūlīt piebilst, ka šī joma ir specifiska. Latvijā vien ir vairāki spēcīgi spēlētāji ar 20 gadu pieredzi, tāpēc jāspēj piedāvāt gan atbilstošu kvalitāti, gan konkurētspējīgu cenu.

«Bet mēs no tā nebaidāmies. Mēs investējam iekārtās un jau esam sākuši strādāt ar iepakojumu. Vienīgi visu nevar izdarīt vienas dienas vai pat viena gada laikā,» stāsta uzņēmuma vadītājs, būdams pārliecināts, ka jau nākamgad iesaiņojuma īpatsvars kopējā produkcijas klāstā būtiski pieaugs. Tāpat kā apgrozījums no pašreizējiem apmēram 2,6 miljoniem eiro līdz trim miljoniem."

Vairāk par uzņēmuma panākumiem un pieredzi lasi žurnālā "IR".

Savukārt izdevīgus risinājumus savam uzņēmumam meklē šeit.

#Latvijavar #DNBiedvesmo