Wooly Organic

Mainīgajā pasaulē iederēties jaunajā ainavā

Žurnāla "IR" 31. augusta numurā aicinām iepazīties ar uzņēmuma "Wooly Organic" stāstu:

"Wooly Organic izveidotāja Madara More ir pārliecināta - pasaule mainās. Viņas uzņēmuma veiksme ir iederēties jaunajā ainavā, piedāvājot bioloģiskās kokvilnas rotaļlietas un apģērbu bērniem.

Mēs esam pareizajā laikā un vietā, saka bērnu preču zīmola Wooly Organic radītāja Madara More. Tiem, kuriem patlaban ir 20 gadu, bērnībā bija 20 mīksto rotaļlietu un apetīte pēc jaunām mantiņām šķita nepiesātināma. Tagad nostiprinās tendence, ka jaunie vecāki desmit Ķīnā ražotu rotaļu zaķīšu vietā labāk iegādājas vienu dārgāku zīmola mantu ar skaistu dizainu, kas ražota atbildīgā uzņēmumā. Dizaina un konceptveikalu ienākšana Eiropas galvaspilsētās liecina, ka «patērēšanas bums, kad vajag visu un daudz, pāriet». «Cilvēki ir gatavi pirkt dārgākas lietas, ja redz pamatojumu, kāpēc tas ir tā vērts,» uzņēmēja ir pārliecināta.

Tā arī ir atslēga, kā savu vietu pasaulē veiksmīgi atrod bioloģiskās kokvilnas rotaļlietu un apģērbu zīmols Wooly Organic. Kā uzņēmumam būtiskas Madara piesaka trīs vērtības - «izvēlies zaļo, novērtē dizainu un ražots Eiropā»."

Vairāk par uzņēmuma panākumiem un pieredzi lasi žurnālā "IR".

Savukārt izdevīgus risinājumus savam uzņēmumam meklē šeit.

#Latvijavar #DNBiedvesmo