Virši-A

Vietējā DUS ķēde konkurē ar starptautiskiem milžiem

13.03.2017

Degvielas uzpildes staciju tīkls "Virši-A" ir būtiski paplašinājis savu darbību, piedāvājot savus produktus un pakalpojumus visā Latvijā. Esošo staciju modernizācija ļāvusi uzņēmumam konkurēt pat ar starptautisku degvielas milžu ķēdēm. Pirms vairāk nekā gada uzņēmuma vadība izstrādājusi jaunu attīstības stratēģiju, kuras ietvaros tiek modernizētas esošās stacijas un būvētas jaunas. "Virši-A" izpilddirektors Jānis Priedītis stāsta, ka mūsdienās DUS ir jābūt spēka stacijai ne vien auto, bet arī cilvēkiem. 

"Skatoties uz pieaugumu, es teiktu, ka mēs augam ļoti sabalansēti. Protams, Rīgā augam straujāk, jo vēsturiski mums te ir bijušas tikai divas stacijas, bet tagad staciju skaits Rīgā un Pierīgā jau ir vairāk nekā 10," klāsta uzņēmuma izpilddirektors.

"Pašlaik "Virši-A" DUS stacijas ir vien Latvijā un tuvāko piecu gadu laikā citās valstīs nav plānots atvērt DUS, taču iespēju, ka kādreiz "Virši-A" varētu vērt durvis arī, piemēram, Tallinā, Priedītis neizslēdz. Uzņēmums, ieviešot vienotu karšu sistēmu, tagad veiksmīgi attīstījis sadarbību ar Igaunijas lielāko degvielas mazumtirdzniecības uzņēmumu "Olerex". Tāds pat modelis tiek ieviests arī Lietuvā, savukārt Eiropā "Virši-A" strādā vienoti ar stratēģisko partneri BP."

Par uzņēmuma jauno konceptu un nākotnes plāniem lasi portālā Delfi.

#Latvijavar #DNBiedvesmo

Izdevīgus risinājumus savam biznesam meklē šeit.