Vendon

Gudrais našķu skaitītājs                                     

Žurnāla "IR" 17. augusta numurā aicinām iepazīties ar uzņēmuma "Vendon" stāstu:

"Draugiem Group izveidotais tirdzniecības automātu kontroles rīks Vendon atpelnījis investīcijas un tiek eksportēts uz 41 valsti.

Izgudrotāju ciems Draugiem Group tagad dzīvo apaļā mājā ar lavandām apaļā pagalma vidū. Pie Māras dīķa Pārdaugavā. Iepriekšējo mītni netālu no lidostas uzņēmums pametis, jo kļuvis par šauru. Tieši tur pirms pieciem gadiem Draugiem Group īpašnieks Agris Tamanis intervijā stāstīja par to, kā uzņēmums no draudzīga portāla aizvien vairāk specializējas IT rīku izstrādē.

Viens no tiem - Vendon - tobrīd bija tapšanas stadijā. Šī ietaise dzīvošot tirdzniecības automātos un palīdzēšot noteikt, vai konfektes, sulas un limonādes tajā beigušās. Par to, kā tieši trūkst, ziņošot piegādātājam uz e-pastu. Līdz ar to darbiniekiem vairs nebūs jāapmeklē katrs automāts ar konfekšmaisu uz muguras. Kā galvenais Vendon noieta tirgus tika minēts eksports. Pēc pieciem gadiem tā ir realitāte: Vendon «dzīvo» gan šokolādes automātos Austrālijā, gan tepat Latvijā visos Narvesen kafijas aparātos."

Vairāk par uzņēmuma panākumiem un pieredzi lasi žurnālā "IR".

Savukārt izdevīgus risinājumus savam uzņēmumam meklē šeit.

#Latvijavar #DNBiedvesmo