TestDevLab

IT uzņēmums, kas apkalpo pasaulslavenus uzņēmumus

20.02.2017

"TestDevLab" ir informāciju tehnoloģiju nozares uzņēmums, kas 6 gadu laikā no biznesa inkubatorā mītoša startapa izaudzis līdz miljonus apgrozošam uzņēmumam. Turklāt kompānijas vadība nebaidās uzrunāt nozares milžus – "TestDevLab" klientu vidū ir pasaulslaveni uzņēmumi, tostarp "Skype" un "Twilio".

Uzņēmuma dibinātāji iepazinās, strādājot uzņēmumā "Skype". Šī pieredze palīdzējusi izveidot uzņēmumu ar spēcīgu korporatīvo kultūru. Savukārt augstā darba kvalitāte ļauj konkurēt ar līdzīgām kompānijām citās valstīs un tikt atzītam par vienu no eksportspējīgākajiem uzņēmumiem Latvijā.

2011. gadā dibinātā "TestDevLab" darbības pamatvirziens ir programmatūru testēšana. Uzņēmuma IT speciālisti pārbauda dažādus tīmekļa servisus un aplikācijas, kas lietojamas kā viedierīcēs, tā datoros. Šādu testu mērķis ir noskaidrot, cik kvalitatīva ir programmatūra. Pie "TestDevLab" klienti vēršas, piemēram, ar savu aplikāciju, lai noskaidrotu, cik tā droša, cik daudz ierīces enerģijas tā patērē un vai visas funkcijas tajā darbojas, kā paredzēts.

Uzņēmums piedāvā arī programmatūru izstrādi. Tāpat "TestDevLab" speciālisti radījuši vairākas savas aplikācijas, tostarp palīgu sludinājumu filtrēšanā "Notify.us" un automātiskās testēšanas rīku "Apimation.com".

Vairāk par uzņēmuma pirmsākumiem un panākumiem lasi portālā DELFI

Savukārt izdevīgus risinājumus savam uzņēmumam meklē šeit

#Latvijavar #DNBiedvesmo