Sonarworks

Labo skanējumu "Grammy" zvaigžņu studijās

02.05.2017

"Latvijas uzņēmums "Sonarworks" radījis unikālu programmatūru, ar kuras palīdzību iespējams krietni uzlabot austiņu un skaļruņu skanējumu. Uzņēmuma izstrādātā tehnoloģija ieviesta tūkstošos ierakstu studiju visā pasaulē, tostarp arī vairāku prestižās "Grammy" balvas ieguvēju studijās. Taču uzņēmuma mērķi ir daudz ambiciozāki – "Sonarworks" vēlas tirgū ieviest jaunu mūzikas formātu, kas ļautu ikvienam izbaudīt mūziku tās oriģinālajā skanējumā, stāsta viens no uzņēmuma līdzdibinātājiem Helmuts Bēms."

Uzņēmuma pamata specialitāte ir digitāla skaņas korekcija, un četru gadu laikā tā klientu skaits visā pasaulē sasniedzis 13 tūkstošus. 55 % produkcijas tiek eksportēta uz ASV, bet 40 % no tā tieši uz Losandželosu.

"Ikdienā "Sonarworks" nodarbojas ne vien ar esošo produktu uzlabošanu un pārdošanu, bet arī jaunu produktu izstrādi. Kā stāsta Bēms, uzņēmuma darbības struktūra ir sarežģīta, jo jācenšas sabalansēt dažādas funkcijas – sākot no pētniecības un beidzot ar mārketingu. "Mums ir ļoti sabalansēta komanda un mēs arī ļoti cenšamies, lai to balansu saglabātu, jo tiklīdz kā viena puse, viena kāja tam ķeblītim, paliek vājāka, tā arī viss uzņēmums paliek vājāks," viņš stāsta."

Par uzņēmuma veiksmes stāstu lasi portālā Delfi.

Savukārt veiksmīgus risinājumus savam uzņēmumam meklē šeit.

#Latvijavar #DNBiedvesmo