MGS Factory

"Dip Dap" skrejriteņi ripo pretim atpazīstamībai Eiropā

03.04.2017

Ģimenes uzņēmumā "MGS Factory" radītos koka skrejriteņus "Dip Dap" iemīļojuši bērni teju visā Eiropā. Ideja īpašniekiem - Marekam un Sanitai Gipteriem - radusies, uzzinot par līdzīgu produktu, kas ražots ārvalstīs. Kā stāsta Mareks: “Uzrunāja tieši tas vieglums un bērna smaids, jo viņš to dara bez piepūles, kā arī bez citiem palīgriteņiem. Tad vienkārši sākām interesēties un sapratām, ka tas ir vajadzīgs arī latviešu bērniem.”

Viss sākās ar pirmajiem skrejriteņu prototipiem no kartona, kas pusotra gada laikā kļuvis par pieprasītu produktu bērniem. Nu jau uzņēmums no garāžas pārcēlies uz 250 kvadrātmetru plašu ražotni un strādā arī pie citiem produktiem bērnu un vecāku priekam.

"Šobrīd uzņēmuma ražotne izvietota aptuveni 250 kvadrātmetru plašās telpās netālu no Kuldīgas, un jau drīzumā plānots to paplašināt, pievienojot vēl 250 kvadrātmetrus. Tas gan nenozīmē paplašināšanos darbinieku rindās – jaunās telpas tiks izmantotas kā noliktava, jo esošajās kļuvis par šauru.

Uzņēmums, piesaistot ES fondu finansējumu, 2014. gadā iegādājies CNC frēzēšanas iekārtu, uz kuras šobrīd top ne tikai līdzsvara riteņiem nepieciešamās detaļas, proti, "MGS Factory" sniedz arī frēzēšanas pakalpojumus, kurus aktīvi izmanto citi uzņēmēji – bieži vien tie, kuriem nav savu CNC darbgaldu. Kopumā mēnesī uzņēmums spēj saražot 500 līdz 1000 vienību."

Par Gipteru ģimenes radošo biznesa ideju un uzņēmuma veiksmes stāstu lasi vairāk portālā DELFI.

#Latvijavar #DNBiedvesmo

Ar izdevīgiem risinājumiem savam biznesam iepazīsties šeit.