Lazdonas piensaimnieks

Bioloģiskais piens ar skaidru izcelsmi               

Žurnāla "IR" 7. septembra numurā aicinām iepazīties ar uzņēmuma "Lazdonas piensaimnieks" stāstu:

"Trešais vecākais Latvijas piena pārstrādes uzņēmums Lazdonas piensaimnieks turpina 1922. gadā dibinātās piensaimnieku kooperatīvās sabiedrības aizsākto. Šo 95 gadu laikā uzņēmums ne brīdi nav pārtraucis darbu - pat Otrais pasaules karš nespēja apturēt piena pārstrādi Vidzemes augstienē.

Starpkaru Latvijas laikā Lazdonā ražoto eksporta sviestu sūtīja uz Holandi. Pašlaik a/s Lazdonas piensaimnieka produkti nopērkami gandrīz visos lielveikalos un pēdējā laikā arī nedaudz Zviedrijā. Pēc saimnieciskās patstāvības atgūšanas radīta preču zīme Lazdona. Tomēr tikai retais zina, ka ne viens vien tagad iecienīts piena deserts, Ghee jeb kausētais sviests un citi piena produkti sākotnēji tapuši tieši Lazdonā.

«Mēs esam salīdzinoši neliels uzņēmums, tāpēc nevaram sacensties ar lielajiem pārstrādātājiem, piedāvājot tikai tādus tradicionālus produktus kā piens, biezpiens, jogurts vai kefīrs. Mums jāmeklē sava niša,» saka viena no Lazdonas piensaimnieka akcionārēm un valdes priekšsēdētāja Elvīra Utināne. Neatlaidība, precizitāte un kvalitāte, viņasprāt, ir tie trīs stūrakmeņi, uz kuriem balstās uzņēmuma darbs jau kopš 90. gadu sākuma, kad vēl nebija lielveikalu un Lazdonas piensaimnieks savu produkciju pārdeva Rīgas un Daugavpils tirgos."

Vairāk par uzņēmuma panākumiem un pieredzi lasi žurnālā "IR".

Savukārt izdevīgus risinājumus savam uzņēmumam meklē šeit.

#Latvijavar #DNBiedvesmo