Kinetics

Latvijā ražotas un pasaulē atzītas nagu lakas

6.02.2017

Nagu un roku kosmētikas zīmola "Kinetics" īpašnieki pirms septiņiem gadiem pieņēma drosmīgu lēmumu atteikties no ražošanas ārpakalpojuma un sākt nagu laku, kā arī citu produktu izstrādi savā ražotnē. Čiekurkalnā esošais uzņēmums "Kinetics Nail Systems", kas apgrozījuma ziņā ir viens no vadošajiem kosmētikas ražotājiem Latvijā, turpina augt, tādēļ līdz 2020. gadam plānots uzbūvēt jaunu ražotni un turpināt iekarot pasaules skaistumkopšanas produktu tirgus.

Ideja par "Kinetics" zīmolu radās uzņēmuma pašreizējā īpašnieka un vadītāja Andžeja Stenclava biznesa partnerim. "Viņam bija vēlme to attīstīt, iecere. Man bija zināšanas, kā to izdarīt, un tad mēs vienojāmies, ka es ķeros pie lietas un sāku to attīstīt," atminas Stenclavs, kurš pērnā gada rudenī pilnībā izpircis uzņēmuma daļas. 2002. – "Kinetics" zīmola izveides – gadā tā klāstā bija vien četri produkti savulaik tik populāro akrila nagu pieaudzēšanai. Tolaik, kā stāsta Stenclavs, skatījums bijis šaurs un doma, ka kādreiz varētu konkurēt ar pasaules lielākajiem zīmoliem, pat neesot iešāvusies prātā.

Šobrīd "Kinetics" portfelī ir vairāk nekā 700 produktu un aptuveni 80 % no tiem nonāk profesionālajā tirgū, savukārt aptuveni 30 % no visas produkcijas tiek ražota privātajām preču zīmēm jeb citiem zīmoliem. Teju visa kompānijas produkcija nonāk ārzemēs.

Vairāk par uzņēmuma panākumiem lasi portālā DELFI, savukārt izdevīgus risinājumus savam uzņēmumam meklē šeit

#Latvijavar #DNBiedvesmo