Erica Synths

Pāris gadu laikā kļūst par "diezgan slavenu" nišas līderi

10.04.2017

"Erica Synths" ir dibināts 2013. gadā, jau dažu gadu laikā iekarojot vietu pasaulē nozares vadošo ražotāju vidū. Muzikālais uzņēmums ražo modulāros sintezatorus, vairumu eksportējot uz Eiropu, ASV un pat Āziju. Kā stāsta uzņēmuma mārketinga speciāliste Kristiāna Vasiļjeva, eksotisku galamērķu netrūkst.

Uzņēmuma dibinātājs Ģirts Ozoliņš skaidro, ka darba uzņēmumā ir daudz, jo pieprasījums ir lielāks nekā spēj saražot. Ozoliņš prognozē, ka jau šogad "Erica Synths" būs starp trim vadošajiem modulāro sintezatoru ražotājiem pasaulē. "Gandarījums ir novērtējums, piemēram, kad labu vēstuli atraksta klients, vai arī kāda slavenība izmanto mūsu ražojumu."

"Pagājušajā gadā mēs iešūpojāmies," stāsta Ozoliņš. "Pa īstam mums lietas aizgāja pagājušā gada otrajā pusgadā." Aizvadītā gada sākumā lielāko daļu pasūtījumu klienti veikuši, izmantojot uzņēmuma mājaslapu, savukārt šogad jau aptuveni 70% pasūtījumu saņemti no distributoriem un tirdzniecība mājaslapā kļuvusi sekundāra. Sadarbības partneri gan paši uzmeklē "Erica Synths", gan tiek atrasti izstādēs. "Pagājušajā gadā pabiju tik daudzās pasaules valstīs, cik visā dzīvē līdz tam nebiju bijis," nosaka Ozoliņš, piebilstot, ka nereti sanācis bez atelpas doties no vienas izstādes uz nākamo.

Kas īsti ir modulārie sintezatori un, kādus nākotnes plānus kaļ uzņēmums? Lasi vairāk portālā DELFI.

#Latvijavar #DNBiedvesmo

Izdevīgus risinājumus savam uzņēmumam meklē šeit.