Ecopack

Mazs uzņēmums,                             liela jauda  

Žurnāla "IR" 1. jūnija numurā aicinām iepazīties ar uzņēmuma "Ecopack" stāstu:

"Uldis Kronbergs lēnām un pārdomāti izveidojis uzņēmumu Ecopack, kas lielajā konkurencē atradis savu nišu - frēzētu koka detaļu ražošana. Iegūstot stabilitāti, kokapstrādes entuziasts ļāvies iedvesmai un radījis unikālu galdu bērniem ar īpašām vajadzībām.

Mazais uzņēmums Ecopack, kurā strādā tikai seši cilvēki, ir viena cilvēka mērķtiecības apliecinājums. Tā īpašniekam Uldim Kronbergam kopš bērnības nekas cits nav tik ļoti interesējis kā kokapstrāde. Viņa studijas un karjera saistīta tikai un vienīgi ar šo nozari. Visdrūmākajos krīzes gados aizgājis no darba, viņš nolēma palikt pie savas sirdslietas. Un nenožēlo.

2010. gadā, kad tika izveidots Ecopack, tam bija četri līdzīpašnieki, katrs ar savām ambīcijām un mērķiem. Bet, kad pirmie pasūtījumi bija izpildīti, bet nauda netika uzreiz pārskaitīta, sākās arī pirmie strīdi, kā turpmāk strādāt. «Bērnības slimības jāizslimo,» ar vieglu smaidu saka Uldis, pārliecināts, ka šāda izaugsmes fāze ir katrā uzņēmumā. Ar lielu azartu veidotais bizness sākumā nekad nenes gaidīto peļņu. Pēc gada no četriem dibinātājiem uzņēmumā bija palicis tikai Uldis. Viņš zināja, ka kokapstrāde ir viņa īstā nodarbošanās, turklāt Uldis bija vienīgais, kuru sieva atbalstīja gan psiholoģiski, gan finansiāli, uz laiku uzņemoties atbildību par ģimenes budžetu."

Vairāk par uzņēmuma panākumiem un pieredzi lasi žurnālā "IR".

Savukārt izdevīgus risinājumus savam uzņēmumam meklē šeit.

#Latvijavar #DNBiedvesmo