Blindsave

Florbolista radīti aizsargtērpi sportistiem

13.02.2017

Uzņēmuma "Blindsave" dibinātājs un īpašnieks Andis Blinds ir profesionāls florbola vārtsargs un spēlē Zviedrijā. Viņš ir radījis unikālu produktu sportistiem – īpaši radītu aizsargtērpu, kas ne vien absorbē triecienus, bet arī pielāgojas sportista ķermenis, ļaujot nezaudēt kustību brīvību.

Paņemot rokās materiālu, ko "Blindsave" izmanto aizsargtērpu protektoros, tas šķiet visai stīvs, taču, paturot to ilgāk, tas kļūst elastīgs. Jau pēc brīža to var samīcīt nelielā vīstoklī, kas ietilpst plaukstās. Līdz ko plaukstas tiek atvērtas, arī materiāls atgūst sākotnējo formu. Tieši tā ir "Blindsave" aizsargu unikalitāte – reaģējot uz ķermeņu siltumu, tas kļūst elastīgs un, pielāgojas sportista augumam, kļūst teju nejūtams, vienlaikus saglabājot spēju absorbēt triecienus.

Uzņēmuma portfelī ir ne vien pilns aizsargtērpu klāsts florbola vārtsargiem, bet arī nule kā tirgū laisti aizsargi, kas paredzēti basketbolistiem. Ideja, ka "Blidsave" varētu iet arī ārpus florbola tirgus, Blindam radusies pēc sarunām ar dažādu sporta veidu pārstāvjiem, kuri atzinuši - mūsdienu sports kļuvis tik dinamisks, ka no spēlētāju kontakta laukumā neizbēgt. "Ja paskatāmies uz jebkuru sportu pirms 20 gadiem un šodien - tie tempi ir nenormāli auguši un kontakts ir pieaudzis. Kontakts jau skatītājiem patīk. Sportam, kļūstot arvien profesionālākam, ir jādomā, kā savus spēlētājus pasargāt, jo spēlētāji mūsdienās maksā ļoti lielu naudu. Ļoti svarīga ir viņu veselība. Un tas ir viens veids, kā rūpēties par viņu drošību," stāsta uzņēmuma vadītājs, atklājot, ka basketbola aizsargtērpu izstrāde no idejas līdz galaproduktam ilgusi aptuveni pusotru gadu.

Vairāk par sporta panākumiem biznesā lasi šeit

Savukārt veiksmīgus risinājumus savam biznesam meklē šeit

#Latvijavar #DNBiedvesmo