Balex Metal Vidzeme

Ar pārmaiņām ceļā uz panākumiem             

Žurnāla "IR" 13. jūlija numurā aicinām iepazīties ar uzņēmuma "Balex Metal Vidzeme" stāstu:

"Pirms pieciem gadiem Mārtiņš Ozoliņš par 3000 latiem nopirka pussabrukušo Skultes muižas noliktavu, kur kolhoza laikā atradās graudu kalte. Atjaunojis ēku un iegādājies modernas datorvadāmas iekārtas, tagad viņš to pārvērtis par efektīvu jumta skārda detaļu ražotni.

Krīze vēl nebija lāgā beigusies, kad Mārtiņš Ozoliņš, gadu nosēdējis bez darba, nodibināja savu uzņēmumu "Belax Metal Vidzeme", atrada tam mājvietu Berģos un kļuva par "Belax Metal", kas ir viens no Polijas lielākajiem jumtu ražotājiem, dīleri Latvijā. Poļu kompānija tobrīd jau bija ienākusi vietējā tirgū, izveidojot šeit gan savu tirdzniecības pārstāvniecību, gan ražotni.

Tomēr tikai ar tirdzniecību Ozoliņš nodarbojās īsu laika sprīdi. «Būvniecībā tolaik vēl nekas daudz nenotika, uzņēmēji bija piesardzīgi, un neviens nevienam īsti neuzticējās. Sapratu, ka, tirgojot tikai jumtus, tālu netikšu,» tagad atceras Mārtiņš. To secinājis, viņš iegādājies dažus vienkāršus, lietotus darbgaldus, pieņēmis darbā skārdnieku, un pa abiem ķērušies pie samērā vienkāršu metālizstrādājumu, piemēram, skārda palodžu, izgatavošanas."

Vairāk par uzņēmuma panākumiem un pieredzi lasi žurnālā "IR".

Savukārt izdevīgus risinājumus savam uzņēmumam meklē šeit.

#Latvijavar #DNBiedvesmo