Art Fairs Service

Jaudīgi iekārtojot mākslas izstādes, iekaro Eiropas tirgu

19.06.2017

Uzņēmums "Art Fairs Service" nodarbojas ar izstāžu sienu būvniecību un norises vietu iekārtošanu, pērn uzbūvējot izstāžu platības 24 000 kvadrātmetru apjomā un kopumā apkalpojot 19 pasākumus deviņās Eiropas valstīs. Savukārt šogad jau noslēgti līgumi par 30 izstādēm 12 valstīs.

"Uzņēmums piedāvā plašu pakalpojumu klāstu, taču divi galvenie virzieni ir sienas un apgaismojums, proti, "Art Fairs Service" izstādei izraudzītajā telpā izvieto pašu radītus podestus, stendus, sienas, pie kurām likt mākslas darbus, un izvieto apgaismojumu. "Mēs piedāvājam arī telpu apskaņošanu un papildu apgaismošanu, lokālās komunikāciju iekārtas, mākslas darbu izvietošanu un to iepakošanu pēc tam, kad darbi ir nopirkti. Visādus papildu pakalpojumus – servisu, apkopi, tehnisko palīdzību visā izstādes laikā. Tās ir lietas, pie kā viņi tur [Rietumeiropā] nav pieraduši, jo neviens par viņiem tā nerūpējas kā mēs. Tas mums dod iespēju iet tirgū ar pakalpojumu, kas nav lētāks, bet ir labāks," par uzņēmumu stāsta līdzdibinātājs Bruno Mellis."

Šobrīd uzņēmums darbojas Eiropā, taču tā plānos ir iekarot arī tālākus tirgus, piemēram, Apvienotos Arābu Emirātus un ASV. 99 % uzņēma apgrozījuma veido eksports, Latvijā uzbūvētas vien pāris izstādes. Līdz šim uzņēmums apkalpojis klientus vēl deviņās Eiropas valstīs: Beļģijā, Zviedrijā, Nīderlandē, Vācijā, Itālijā, Anglijā, Dānijā, Lielbritānijā, Spānijā. Šobrīd vislielākais tirgus "Art Fairs Service" ir Beniluksa valstis, bet nule kā izdevies sasniegt arī Šveices tirgu – "Art Fairs Service" būvēs izstādi Bāzelē.

Pērn uzņēmums apgrozīja vairāk nekā 825 tūkstošus eiro, gūstot 97 tūkstošus eiro lielu peļņu. Lai arī "Art Fairs Service" dibināts vien pirms trim gadiem, šogad plānots atvērt jau otro atbalsta centru Eiropā un ievērojami kāpināt apgrozījumu.

Vairāk par uzņēmumu lasi portālā Delfi, savukārt izdevīgus risinājumus savam biznesam meklē šeit.

#Latvijavar #DNBiedvesmo