Izvērtēt personību, ne kvalifikāciju

Andrejs Frišfelds un Ervins Grīnfelds, "TestDevLab" dibinātāji

"TestDevLab" darbs skar 1,4 miljardus cilvēku visā pasaulē, jo uzņēmuma klienti ir "Microsoft", "Skype", "Twilio" un citi populāri tīmekļa servisi. Pašu iekrātā nauda no laikiem, kad īpašnieki strādāja uzņēmumā "Skype" bija pirmais kapitāls. Labs atspaids vēlāk bija Ventspils Augsto tehnoloģiju parka un LIAA atbalsts jaunajiem censoņiem. Andrejs un Ervins ar LIAA atbalstu arī devās organizētā mārketinga misijā uz Ameriku, nodibinot jaunus kontaktus. 

Projekta "Latvija var!" ietvaros 2016. gada 21. decembrī žurnāla "IR" numurā uzņēmums dalījās ar vairākām atziņām:

"Dzinējspēks, kas liek darboties biznesā

Fakts, ka 70 motivētu kolēģu no Latvijas spēj mainīt un uzlabot vairāk nekā 1,4 miljardu cilvēku ikdienu ar produktiem un pakalpojumiem, ko piedāvājam.

Lielākā kļūda, kas devusi mācību

Ir gadījies pieņemt darbā nepareizos cilvēkus. Mācība - rūpīgi izvērtēt ne tikai tehniskās kompetences, bet arī personību un spēju sastrādāties ar kolēģiem.

Vērtīgākais padoms jaunam uzņēmējam

Veiksmīgi izveidotas attiecības: gan ar darbiniekiem, gan klientiem, kā arī tiem, kuri šobrīd varbūt pat ir svešinieki. Veidot šādas attiecības var sākt ilgu laiku, pirms uzņēmums ir dibināts. Šī ir viena no galvenajām atslēgām veiksmīgam biznesam."

Vairāk par uzņēmumu lasi šeit

#Latvijavar #DNBiedvesmo