Izcelties maizes tirgū ar nemainīgu kvalitāti

Valdis Circenis, "Roga-Agro" valdes priekšsēdētājs

A/S "Roga-Agro" izveidota 1992. gadā, kad tika sākts darbs nelielā maizes ceptuvē, kas līdz tam piederēja agrofirmai "Salaspils". 1994. gadā sākās ceptuves pārbūve un paplašināšanās. Kopš tā laika uzņēmums ievērojami paplašināja savu darbību. 1995. gadā maizes ceptuve sāka baltmaizes un miltu konditorejas ražošanu. Kopš 1997. gada "Roga-Agro" ir sertificēts uzņēmums, kur ražo vairāk nekā 10 veidu rudzu un rudzu-kviešu maizes, 20 veidu kviešu maizes un graudu maizes, kā arī ap 60 dažādu veidu konditorejas izstrādājumus.

Ņemot vērā, ka maizes un konditorejas tirgus Latvijā ir ļoti piesātināts, jautājām A/S "Roga-Agro" valdes priekšsēdētājam Valdim Circenim, kā piesaistīt pircēju uzmanību tieši savam produktam, lai pircējs no daudzajiem izvēlētos tieši šo.

• "Roga-Agro" produktiem jau gadiem ilgi ir nemainīgi laba garša un augsta kvalitāte, jo uzņēmums stingri ievēro perfekti izstrādāto receptūru un tehnoloģiskos procesus, un ļoti rūpīgi izvēlas izejvielu piegādātājus. Attiecībā uz izejvielām piegādātāju vidū mūs dēvē par visprasīgāko maiznīcu.

• Būtiska nozīme ir kolektīvam, kas nemainās – mūsu ceptuvē jau desmitiem gadu strādā vieni un tie paši maiznieki, kuri apzinās sava darba vērtīgumu, lepojas ar sava darba augļiem - skaistu un gardu maizīti, ko galdā liek daudzas Latvijas ģimenes.

• Pašam produktam ir jābūt gan garšīgam, gan izskatīgam, lai pircējs var novērtēt, ka ražotājs strādājis godam un ar mīlestību.

• Ne mazāk svarīga loma ir produkta iepakojumam, kas spēj pateikt ļoti daudz. Tāpēc pie iepakojumu izstrādes mēs aicinām talkā profesionālus māksliniekus, kas spēj izjust konkrēto produktu – kā tas audzis, kādu ceļu gājis līdz kļuvis par maizes klaipiņu.